Przesył danych
Rozwijając od lat nasze produkty, konsekwentnie budujemy infrastrukturę dzięki, której możemy zaoferować Państwu w pełni skalowalne streamingowe w oparciu o własne rozwiązania CDN.
Urządzenia mobilne
Realizowane przez nas transmisje możesz oglądać gdzie chcesz. Transmisje oraz archiwa VOD możesz oglądać na urządzeniach działających pod kontrolą iOS i Android
Odtwarzacz na dowolnej stronie
Nasz odtwarzacz możesz umieścić na wybranych stronach WWW. Dzięki wielu opcjom konfiguracji możemy łatwo przystosować go do Twoich potrzeb, np. umieścić logo, zaślepki oraz inne elementy graficzne.
Archiwum nagrań
Na Twoje życzenie wszystkie transmitowane materiały mogę być rejestrowane i udostępniane tuż po zakończeniu trasnmisji w formie filmów VOD.
Transmisje w ruchu
Nasze unikalne rozwiązania łączące wiele modemów GSM w jedno pasmo, pozwalają na przeprowadzenie transmisji w ruchu.
Transmisje z dowolnego miejsca
Łącząc wiele modemów GSM w jedno pasmo lub korzystając z technologii sateliarnych możemy przeprowadzić transmisje z miejsc, gdzie jest ograniczony dostęp do internetu.
Najwyższa jakość
Stosowane przez nas technologie umożliwiają transmisje w najwyższej jakości HD. Oglądający Twoje wydarzenie na pewno docenią wysoką jakość obrazu i dźwięku.
Opłaty za transmisję
Opracowaliśmy innowacyjny i prosty system pobierania opłat za Twoje transmisje. Dzięki niemu możesz teraz zarabiać na przeprowadzanych transmisjach na żywo lub pobierać opłaty za dostęp do archiwalnych materiałów VOD.
Reklamy
Dzięki własnej platformie reklamowej możemy wyświetlać w czasie transmisji przesłane przez Ciebie reklamy. Mogą być to zarówno krótkie filmy reklamowe, jak i banery reklamowe.
Facebook
Transmisje mogą być dostępne bezpośrednio na Twoim Wallu na stronach Facebook. Możesz także skorzystać z przygotowanej przez nas dedykowanej aplikacji Facebook, która stworzy dodatkową zakładkę na Twoim profilu. Dostępny będzie w niej odtwarzacz live, archiwum Twoich nagrań a także chat, dzięki któremy widzowie będa mogli na żywo komentować transmitowane wydarzenie.
Dedykowane strony
Przygotujemy specjalnie dla Twojej transmisji dedykowaną stronę WWW. Możemy ją zaprojektować i wykonać lub skorzystać z przekazanego przez Ciebie projektu. Możemy stworzyć dla Ciebie niezależny portal video, w ramach którego będziesz mógł prezentować swoje transmisje na żywo, materiały archiwalne.
Kamery IP
Nasze serwery są przystosowane do bezpośredniej współpracy z kamerami IP. Tutaj możesz zobaczyć z kamery umieszczonej na molo w Helu.
Technologia
Najnowsze rozwiązania dostępne na świecie są dostępne w naszej ofercie. Streaming HTTP, HLS, HDS, RTMP, RTSP, HTML5 to tylko wybrane elementy stosowanych przez nas technologi streamingowych.
Polska Kobiet U-17 - Reprezentacja Polskich Dziennikarzy
Mistrzostwa Europy Juniorów w Skokach do wody
La Mania wiosna/lato 2014 - pokaz kolekcji
Edwin Bendyk Zrozumieć rewolucję
Marsz w obronie telewizji TrwamAktualności

20.06.2014

BTC Gdynia Maraton 1-3.08.2104

Popler został partnerem technicznym transmisji na żywo z maratonu pływackiego z Helu do Gdyni - BTC Gdynia Maraton.

Korzystając z naszych urządzeń Streamgate, przeprowadzimy bezpośrednią relację z wód Zatoki Gdańskiej

01.05.2014

Nadawanie w kilku jakościach

Udostępniliśmy nową usługę, umożliwiające przekaz wideo w kilku jakościach. Przekodowywanie obrazu odbywa się na naszych serwerach. Nadajesz jeden strumień, a odbiorcy oglądają przekaz w najlepszej jakości bez zacinania! Zainteresowanych usługą prosimy o kontakt - biuro@popler.tvPopler Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 50
00-950 Warszawa

Kontakt

Email: biuro@popler.tv

Telefon: +48 600 217 119

Cenniki

Cennik usług w formacie PDF